Infolinia: 801 000 611 email: bok@certpol.pl

OGŁOSZENIA

AwiPostProjekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013, poddziałanie 1.2.3 innowacje w mikroprzedsiębiorstwach i MSP, Jako innowacyjność produktowa firmy CERTPOL Spółka z o.o. w Zawierciu.

 · AwiPost to prawdziwy elektroniczny odpowiednik poczty tradycyjnej.
 · AwiPost to innowacja i bezpieczeństwo.
 · AwiPost to szybkość i oszczędność.
 · Koniec z wezwaniami na pocztę! List polecony czeka w twoim programie pocztowym AwiPost
 · AwiPost - tylko teraz, dla każdego, nawet 1 miesiąc gratis!


AwiPost zapewnia wysyłkę listów poleconych z potwierdzeniem odbioru oraz zwykłych bez konieczności wychodzenia z biura lub domu. Od dziś nie musicie Państwo drukować pism, faktur i innych ważnych dokumentów! Koniec z adresowaniem kopert, naklejaniem znaczków, stemplowaniem. Wystarczy komputer, dostęp do internetu i zarejestrowane konto w systemie AwiPost. AwiPost zastępuje tradycyjną pocztę papierową. W AwiPost nie ma kolejek do okienka, zamkniętych stanowisk obsługi klienta, czy niejasnych procedur. Elektroniczna poczta AwiPost jest ułatwieniem dla wszystkich z Państwa. W internecie płacimy rachunki, robimy zakupy, komunikujemy się. Dzięki usłudze AwiPost każdy z Państwa będzie mógł również wysłać listy, dokumenty i materiały, których dostarczenie do adresata powierzaliście, do tej pory, firmom kurierskim lub tradycyjnej poczcie.W przypadku przesyłek poleconych, za każdym razem, otrzymają Państwo prawnie ważne elektroniczne potwierdzenia nadania i odbioru.

Wiadomości wysyłane za pomocą AwiPost są podpisywane kwalifikowanym podpisem elektronicznym, uznawanym przez banki, instytucje i wszystkie urzędy oraz sądy.

Dodatkowo wszystkie wysyłki polecone są oznaczane kwalifikowanym znacznikiem czasu. Dzięki temu data nadania i odbioru przesyłki ma wartość dowodową, którą respektują instytucje, sądy, urzędy.

Oszczędzaj czas i pieniądze! AwiPost został stworzony właśnie dla Ciebie. Przesyłka jest dostarczana w takim samym czasie jak zwykła poczta e-mail i gwarantuje pewność doręczenia i bezpieczeństwo przesyłki. Koniec z wezwaniami na pocztę! List polecony czeka w twoim programie pocztowym AwiPost.


Zapraszamy na oficjalną stronę systemu Awipost

- powrót


Jesteśmy autoryzowanym partnerem

Certpol Sp. z o.o.

ul.Okólna 10
42-400 Zawiercie
tel/fax: 48 326717133
email: bok@certpol.pl
NIP: 649-213-73-79

Copyrights © Certpol Sp. z O.O.  ©  2011 - 2022 ©  All rights reserved.