Infolinia: 801 000 611 email: bok@certpol.pl

OGŁOSZENIA

»Strona główna»Ogłoszenia»Zostań partnerem AwiPost i zarabiaj !

Zostań partnerem AwiPost i zarabiaj !

Zostań partnerem AwiPost i zarabiaj na wpłatach od użytkowników usługi AwiPost nawet 50% kwoty od każdej wpłaty - szczegóły poniżej.

Awipost jest usługą pocztową online, która działa w oparciu o ustawowe zapisy dotyczące wykorzystania kwalifikowanego podpisu elektronicznego zawarte w ustawie o podpisie elektronicznym.
Dowodem dostarczenia przesyłki poleconej jest wymóg podpisania przez odbiorcę potwierdzenia doręczenia, które zostaje przesłane na konto nadawcy. Dodatkowo, elektroniczne potwierdzenie doręczenia, zostanie przez system opatrzone kwalifikowanym znacznikiem czasu, który wywołuje skutki daty pewnej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. (Ustawa o podpisie elektronicznym – art. 7. ust. 2.), czyli jest to potwierdzenie respektowane prawem przez Urzędy, Sądy, itp.

Usługa ta może być używana przy czynnościach wymagających oznaczenia daty wpływu lub nadania takich jak:

· dokumenty fiskalne pojawiające się przy prowadzonej działalności jak np. faktury VAT.
· różnego rodzaju podania i wnioski przesyłane do Kontrahentów czy Jednostek Administracji
· podpisywanie umów z Bankami, Ubezpieczycielami itp.


Awipost nie wymaga od użytkowników posiadania specjalnego oprogramowania, ta ważna usługa jest dostępna od zaraz w przeglądarce internetowej.
Z usług Awipost klienci indywidualni i firmy mogą korzystać w ten sam sposób w jaki do tej pory korzystali z tradycyjnych e-maili z tą różnicą, że Awipost to gwarancja dostarczenia wiadomości, prawnie ważne potwierdzenia i wartość dowodowa przed Sądami, Instytucjami Administracji oraz względem Kontrahentów.


KOGO SZUKAMY ?

Zapraszamy do współpracy:
- firmy o różnym profilu działalności. Program Partnerski Awipost jest dostępny nie tylko dla portali internetowych, ale wszystkich firm chcących osiągnąć dodatkowy przychód z promocji i sprzedaży produktu Awipost, uatrakcyjniając przy tym portfolio swoich produktów i usług.
- dynamiczne osoby prywatne, które nie boją się wyzwań i chcą zaangażować swoje siły i energię w odnoszenie korzyści finansowych, płynących ze sprzedaży nowoczesnego systemu. Oferujemy umowę zlecenie.


ZASADY PROGRAMU PARTNERSKIEGO AWIPOST:

Wynagrodzenie netto:
Jest procentem od wpłat netto dokonanych przez pozyskanych klientów. W pierwszym roku 50%, w drugim roku 40% a w trzecim 30% od dokonanych wpłat netto przez każdego z pozyskanych klientów.


Partner może wykorzystać usługi Awipost do swojej własnej działalności w ramach Programu Partnerskiego uzyskując przy tym zniżkę, wynikającą z otrzymania wynagrodzenia. Jednak Partner będąc zarejestrowanym w Programie ma obowiązek promować Program w celu wygenerowania odpowiedniej ilości wpłat dokonanych przez pozyskanych klientów. Brak pożądanych rezultatów z Programu może spowodować usunięcie Partnera z Programu.


- powrót


Jesteśmy autoryzowanym partnerem

Certpol Sp. z o.o.

ul.Okólna 10
42-400 Zawiercie
tel/fax: 48 326717133
email: bok@certpol.pl
NIP: 649-213-73-79

Copyrights © Certpol Sp. z O.O.  ©  2011 - 2022 ©  All rights reserved.